Inginer proiectant

S.C. CILAS CF S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza, coordoneaza si verifica activitatile de proiectare
- asigura respectarea termenelor limita pentru finalizarea proiectelor
- intocmirea documetatiei necesare fiecarui proiect in parte (planse, caiete de sarcini, memorii arhitectura-rezistenta-instalatii)
- organizeaza echipa de lucru intr-un mod productiv si profesional
- monitorizarea fazelor de avansare al proiectului verificand timpul si conditiile tehnice de realizare a responsabilitatilor

CERINTE

- absolvent al Facultatii de Constructii Civile si Industriale
- o buna cunostere a legislatiei si normativelor din domeniul proiectarii si sigurantei
- cunostinte despre tehnnicile de proiectare
- cunostinte structuri lemn/beton/metal
- experienta in relizarea proiectelor de mare compexitate
- abilitati de comunicare si organizare (avantaj)
- experienta in domeniul constructiilor, Capacitate de a trata cu clientii, seriozitate, responsabilitate
- disponibilitate la deplasari in tara
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (negociabil)
Colectiv dinamic
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii de top.
Mediu de lucru stimulativ.
Rasplatim atitudinea fata de clienti, fata de munca, fata de companie;
Mediu de lucru modern;
Compania noastra este in plina dezvoltare pe piata si oferim posibilitatea de participare la aceasta crestere a companiei;

DESCRIEREA FIRMEI

- Proiectare, verificare expertize, consultan¿¿
- Construc¿ii civile, industriale ¿i agricole
www.cilascf.ro
mail: cilas@clicknet.ro