INGINER PRODUCTIE - Brasov

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura conducerea curenta a sectiei de productie – prelucrari metalice;
- indeplineste sarcinile si obiectivele ce revin activitatilor de productie, cu respectarea Sistemului de Management al Calitatii;
- instruieste si coodoneaza subordonatii in vederea realizarii obiectivelor.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice;
- Experienta intr-un post similar de cel putin 5 ani;
- Cunostinte solide de mecanica ;
- Obisnuinta de a lucra in sisteme ce respecta standardele ISO de calitate ;
- Solida orientare catre calitate ;
- Cunoasterea diverselor metode si tehnologii de fabricatie in prelucrari metalice ;
- Cunostinte foarte bune de limba franceza (engleza prezinta un avantaj) ;
- Abilitati de planificare si organizare, atentie la detalii, orientare inspre rezultate;
- Abilitati de leadership si comunicare;
- PC skills (Word, Excel, Outlook).

In cazul in care considerati ca indepliniti toate conditiile pentru acest post iar motivatia D-voastra este reala, va rugam sa trimiteti CV-ul (cu POZA) si scrisoarea de intentie si pe adresa pluri@pluri.ro
Va rugam sa mentionati in scrisoarea de intentie postul pentru care aplicati.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala ca parte a unei echipe dinamice si performante;
- Pachet salarial motivant.

Pluri Consultants Romania este o companie in domeniul Resurselor Umane ce activeaza pe piata romaneasca de 12 ani, oferind solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem o echipa entuziasta de specialisti in management, traineri, experti in recrutare, experti in dezvoltarea de materiale, consilieri de cariera, toti cu un inalt nivel de expertiza si cu un solid background educational, ce oferim solutii pentru domeniile care definesc cei trei poli specifici ai unei companii :
• Solutii strategice si comerciale
• Solutii pentru dezvoltarea competentelor (proiecte de training si coaching)
• Solutii pentru constituirea capitalului uman (recrutare si selectie de personal)

In prezent, Pluri Consultants iti ofera oportunitatea de a evolua in cariera si de a lucra in echipa de profesionisti a unuia dintre clientii sai, o companie multinationala, care urmeaza sa-si desfasoare activitatea in Brasov.