INGINER PRODUCTIE

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza, coordoneaza, controleaza si evalueaza activitatea de productie;
- Verifica calitatea produselor finite si raspunde pentru aceasta;
- Asigura si raspunde de continuitatea fluxului de productie;
- Realizeaza inspectiile periodice pe flux;
- Asigura resursele necesare bunei desfasurari a proceselor de productie;
- Urmareste si controleaza periodic toate fazele proceselor de productie;
- Intocmeste documentatia de executie (flux tehnologic, fise tehnologice, instructiuni de lucru) pentru operatii cu grade diferite de complexitate tehnica;

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate;
- Experienta relevanta in productie (prelucrare metal la rece) ;
- Cunoasterea limbii engleze - scris si citit nivel fluent;
- Cunostinte operare PC : Office, program de proiectare (AutoCad/ Mechanikal desktop/etc.);
- Abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Capacitate de coordonare a unui colectiv de oameni;
- Dinamism si spirit de initiativa;
- Organizare si rigurozitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experienta si cunostinte;
- Bonuri de masa;
- Transport asigurat.

Job Activ este serviciul de recrutare si selectie al Kronvest Consulting.
Realizam servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie prin JobActiv, strategii pentru dezvoltare organizationala (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.

Clientul nostru este o firma cu capital strain ce are ca obiect de activitate fabricarea de structuri metalice industriale si pentru constructii.