Inginer planificare si urmarirea productiei - Brasov

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital privat care activeaza in domeniul productiei. Pentru sediul din Brasov recrutam inginer programare si urmarire productie.

- intocmirea programului de lucru pe utilaje;
- verificarea realizarii programului de lucru;
- intocmirea de rapoarte.
-Urmarirea Productiei

CERINTE

Cerinte:
- studii tehnice;
- minim 1 an experienta in urmarirea si planificarea productiei;
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- cunostinte operare PC: pachetul MS Office.

BENEFICII OFERITE

Mediu dinamic
Pachet salarial atractiv
Posibilitati de dezvoltare

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.