Inginer - optimizare productie

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-defineste posturile de lucru,
-realizeaza si propune strategii pentru eficientizarea posturilor de lucru,
-imbunatatirea/optimizarea proceselor de fabricatie
si a fluxurilor de fabricatie,
-concepe si urmareste fabricarea dispozitivelor si gabaritelor de lucru,
-identifica solutiile pt reducerea costurilor,
-stabileste timpii de productie.

CERINTE

- studii superioare tehnice,
- experienta 1-2 ani in activitatea de optimizare a productiei, fabricarii,
- cursuri LEAN MANUFACTURING sau alte cursuri de optimizarea fabricatiei,
- bune abilitati de operare Pc - Microsoft Office, Autocad,
- cunoastinte de limba franceza - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet motivational atractiv.
Mediu dinamic, profesionist de lucru.

CLIENTU NOSTRU ESTE O COMPANIE CU PROFIL DE PRODUCTIE, CU CAPITAL MAJORITAR FRANCEZ.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor

Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.