Inginer ofertare/decontare-urmarirea productiei

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea devizelor oferta;
- Intocmirea documentatiei de eligibilitate;
-Analiza comparativa a ofertelor primite;
-Intocmirea bugetelor de executie;
-Urmarirea productiei: analiza tehnica a proiectului; extragerea listelor de cantitati din planuri in vederea intocmirii ofertelor;
-Elaborarea fiselor - limita pentru consumurile de materiale si prestatiile auto / utilaje si a necesarului de resurse umane, in functie de consumurile date de departamentul tehnic, din devizul lucrarii;
-Decontarea situatiilor de lucrari lunare.

CERINTE

Studii universitare tehnice; absolvent constructii/politehnica;
-Limbi straine: engleza;
-Experienta in ofertare constructii (constructii civile si industrial/instalatii in constructii) si urmarirea productiei – minim 5 ani;
-Abilitati operare calculator (MS Office) - foarte bine;
-Cunostinte Autocad;
-Cunostinte operare SCOP, sau program asemanator(DocLib/Windev);
-Dinamic, meticulos, ordonat, atent(a) la detalii, lucru in echipa,disponibilitate pentru program prelungit, punctual, seriozitate.
-Persoana deschisa, flexibila.

BENEFICII OFERITE

-excelenta oportunitate de cariera
- salariu motivant