INGINER MENTENANTA / TEHNICIAN MENTENANTA

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montarea si depanarea utilajelor pentru productie mase plastice
-asigurarea bunei func¿ion¿ri a utilajelor din dotare pentru realizarea programului de produc¿ie
-responsabil de executarea la timp ¿i de bun¿ calitate a lucr¿rilor de între¿inere, repara¿ii curente, medii ¿i capitale la utilajele aflate în dotare
-responsabil de întregul inventar ( obiecte de inventar, piese de schimb)
-achizi¿ionarea bunurilor de consum curent, necesare
-inspec¿ia utilajelor remediind defec¿iunile constatate, raporteaza directorului de productie ,care dispune oprirea utilajelor în cazul în care cele constatate pot afecta calitatea produc¿iei, securitatea personalului sau a utilajului
-responsabil pe linie de prevenire ¿i stingere a incendiilor de a asigura buna func¿ionare a hidran¿ilor, de asigurare cu materiale specifice (sting¿toare) ¿i înc¿rcarea acestora la scaden¿¿
-sesizarea problemelor, de a inova, de a g¿si ¿i propune solu¿ii de rezolvare ale acestora
-efectuarea lunara a inventarului sculelor si pieselor de schimb si tinerea evidentei lor pe calculator

CERINTE

1.Educatie: Studii superioare tehnice constituie avantaj
2.Experienta: experienta in depanarea masinilor unelte este necesara
3.Utilizare PC: MS Office – Word, Excel – Internet, E-mail
4.Limbi straine: cunoasterea lb. engleze constituie avantaj
5.Carnet conducere: categoria B
6.Cerinte specifice: responsabil, orientat spre munca, disciplinat, motivat, cooperant

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
bonuri de masa
telefon mobil
decontare transport

Posibilitati de promovare ca: Sef Birou Mentenanta / Director Mentenanta

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor