INGINER MENTENANTA (mecanic, electric) – pentru MEDGIDIA sau HOGHIZ

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea ocazia sa iti pui in practica abilitatile si cunostintele teoretice prin:
- planificarea si organizarea actiunilor de mentenanta;
-asigurarea intretinerii masinilor, mecanismelor si instalatiilor industriale ale firmei;
- asigurarea instalarii/ punerii in functiune a echipamentelor achizitionate;
- analizarea cauzelor defectiunilor, indepartarea lor si gasirea modalitatilor de prevenire;
- urmarirea imbunatatirii serviciului de mentenanta in conditiile intrunirii tuturor standardelor de calitate.

CERINTE

Esti o fire tehnica, pasionat de functionarea optima a echipamentele si instalatiile industriale si ai:
- studii superioare tehnice finalizate;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- foarte bune cunostinte tehnice;
- experienta in domeniul electro-mecanic (poate constitui avantaj)

Atunci, poti fi un candidat valoros pentru a te alatura unei companii lider mondial pe segmentul sau!

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Recrutam pentru clientul nostru, lider mondial in domeniul productiei si comercializarii materialelor de constructii.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa: contact@piercemayrand.com.