Inginer/ Maistru Coordonator Lucrari

SC EnergoBit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa ne marim echipa cu o persoana care sa:
- raspunda de executia oricarei lucrari care ii este atribuita spre urmarire de catre seful de productie, pe tot parcursul derularii lucrarii;
- receptioneze materialele si echipamentele comandate si sa le verifice calitativ si cantitativ chiar la receptia acestora;
- urmareasca cantitatile de materiale si de manopera care intra in executia lucrarii;
- asigure intocmirea documentelor de receptie si a cartii constructiei;
- efectueze propriile masuratori ale lucrarilor efectuate pentru toate contractele care ii sunt atribuite.

CERINTE

Cautam sa cooptam in echipa o persoana cu initiativa, organizata, care poate lucra autonom, si care sa detina:

- studii superioare sau medii in domeniul electrotehnic sau energetic (inclusiv maistri);
- experienta coordonare investitii (sau in lucrul pe santier);
- experienta in domeniul joasa si medie tensiune;
- carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- conditii de lucru la nivel occidental;
- pachet salarial atractiv;
- nu in ultimul rand, o echipa alcatuita din oameni cu respect pentru celalalt si pentru lucrul bine facut.

Energobit Brasov face parte din grupul de firme cu capital privat romanesc omonim, care s-a impus in topul serviciilor energetice, oferind echipamente electrice de inalta calitate pentru toate segmentele- pentru inalta, medie si joasa tensiune.

Infiintata in anul 2002, compania s-a impus atat pe plan local, cat si in zona de sud a Transilvaniei, fiind furnizor de echipamente electrice de medie si joasa tensiune, oferind proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor electrice si executii de instalatii electrice complexe \"la cheie\".

Suntem o echipa de oameni care au ca principii de baza determinarea, responsabilitatea, profesionalismul si inovatia!
Respectam stabilitatea si siguranta fiecarui post, precum si nevoia unui traseu clar al carierei individuale, si incurajam imbogatirea continua a experientei angajatilor nostri.
Echilibrul dintre viata personala si cea profesionala pe care incercam sa il mentinem ne asigura ca relatiile solide cu angajatii nostri, precum si corectitudinea fata de ei, le ofera impliniri pe toate planurile!
Vino si tu alaturi de noi pentru a-ti construi o cariera de succes!