Inginer Instalatii Electrice

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- in principal activitate de proiectare instalatii electrice,
- verificarea caietelor de sarcini primite de la sediul central din Ungaria,
- stabilirea necesar de materiale si transmiterea acestora catre sediul central,
- participa la discutile privind solutiile tehnice cu beneficiarii,
- supervizare periodica a activitatii pe santier - activitate secundara, s.a.

CERINTE

- experienta in proiectare min 1 an,
- studii superioare de profil,
- permis categ B,
- operare PC - softuri specifice de proiectare,
- permis categ B.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv
- mediu de lucru profesionist

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿ti de:
selectie si recrutare personal evaluare si interventie organizational¿ traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor evaluarea angajatilor
Ap¿rut¿ pe piat¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.