Inginer Industria Alimentara

S.C. PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea zilnica a programului de productie si a proceselor de productie;
- Urmarirea realizarii zilnice a comenzilor;
Intocmirea de rapoarte zilnice de productie;
- Urmarirea respectarii si aplicarii procedurilor pentru siguranta alimentului.

CERINTE

- Studii superioare -inginer tehnolog de industria alimentara;
- Experienta in industrializarea laptelui constituie avantaj;
- Constituie avantaj alte cursuri de specialitate;
- Capacitate de coordonare, planificare si analiza;
- Cunostinte de operare PC;
- Persoana dinamica disponibila la program prelungit;
- Abilitati de comunicare si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe de profesionisti.

S.C. Prodlacta S.A. din Brasov este o firma cu traditie si renume in domeniul productiei si distributiei de produse lactate si inghetata.