Inginer industria alimentara

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Amakron angajeaza pentru fabrica de productie alimentara:

INGINER INDUSTRIA ALIMENTARA

Responsabilități
- Monitorizarea și conducerea optimă a personalului, mașinilor și consumului de materiale, în vederea îndeplinirii planului zilnic de producție, având în vedere produsele pregătite spre a fi ambalate.
- Repartizarea personalului din subordine pe posturi de lucru, coordonarea activităților și supravegherea lor.
- Preluarea comenzilor, pregătirea lor pentru introducerea în procesul de producție, urmărirea comenzilor pe fluxul de fabricație.
- Analizarea stadiului de realizare a indicatorilor planificați și raportare către management.

CERINTE

- Studii superioare profil Industria Alimentara.
- Experiența de minim 1 an în ambalarea produselor alimentare.
- Abilitați în folosirea calculatorului (Microsoft Office); experiența în lucrul cu un sistem ERP (SAP) prezintă avantaj.
- Bune cunoștințe de limba engleza; germana (constituie un plus).
- Foarte bune abilitați de organizare, coordonare, rigurozitate și dinamism.
- Bune abilitați de comunicare și inter-relaționare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
-Tichete de masa.
-Transport.
-Posibilitatea dezvoltării unei cariere într-o echipa tânăra, dinamica.

AMAKRON® - companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro