Inginer implementare produs - limba germana avansat

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluarea si implementarea proiectului de la stadiul de prototip la productia de serie;
- Coordonarea, urmarirea si supravegherea proiectelor;
- Adaptarea fluxului tehnologic si a dispozitivelor utilizate in conformitate cu cerintele clientului.
- Organizarea permanenta de sedinte de proiect cu toate departamentele implicate;
- Asigurarea aprovizionarii cu materiale in colaborare cu departamentul de logistica.

CERINTE

- Inginer diplomat (SIM, UTS, TCM, IT,IM);
- Limba germana - nivel avansat (scris si conversational);
- Experienta pe o pozitie de inginer in cadrul industriei de automotive de minim 2 ani (constituie avantaj experienta in coordonarea proiectelor);
- Cunostinte foarte bune de utilizarea calculatorului;
- Abilitati foarte bune de planificare si organizare;
- Gandire analitica si sintetica;
- Domiciliul in Brasov (nu se asigura relocarea)

BENEFICII OFERITE

-Pachetul salarial se discuta in cadrul interviului cu angajatorul si se stabileste in functie de competentele profesionale.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Inginer implementare produs - limba germana avansat.

Adresa: Brasov, Str. M. Kogalniceanu nr. 23, bl C-7, parter, Telefon: 0268/547.677, 0368/452147
Fax:0368/452.148, Email: brasov@eurojobs.at
www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa aplicati pentru acest post doar daca indepliniti cerintele si cunoasteti limba germana la un nivel bun (atat scris cat si conversational). Numai candidatii selectati vor fi contactati.