Inginer executie instalatii Apa/Canalizare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie pe santier;
- Raporteaza sefului de santier d.p.d.v. calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate;
- Urmareste aprovizionarea la timp cu materiale/produse conform graficului de executie;
- Coordoneaza si verifica activitatea de resurse umane a personalului din subordine;
- Participa la stabilirea trimestriala a stocurilor tampon de materiale/produse;
- Participa la receptiile partiale si finale ale lucrarilor.

CERINTE

- Cunostinte de managementul santierelor de instalatii;
- Cunostinte tehnice privind executia lucrarilor de instalatii apa/canalizare in constructii;
- Cunostinte tehnice privind echipamentele si materialele folosite in domeniu;
- Cunostinte avansate privind citirea si interpretarea planurilor;
- Studii superioare tehnice finalizate;
- Experienta in executie lucrari de instalatii apa/canalizare: minim 5 ani;
- Limba engleza – nivel mediu-avansat;
- Abilitati operare calculator MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte medii de proiectare ACAD;
- Abilitatea de a lucra cu oamenii;
- Persoana ordonata, cu capacitate mare de concentrare si adaptare;
- Disponibilitare de deplasare;
- Experienta de lucru cu subantreprenori.

BENEFICII OFERITE

- excelenta oportunitate de cariera
- salariu motivant