INGINER ELECTRONIST/AUTOMATIZARI

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea dvs. presupune
• intretinerea utilajelor de fabricatie: reparatii electrice, electronice si electromecanice;
• mentinerea in stare de functionare a standurilor si utilajelor de productie.
• verificarea si efectuarea reviziilor la utilajele de productie.
• mentinerea instrumentelor de masura in perioada de calibrare (respectiv trimiterea lor spre calibrare).
• imbunatatirea documentatiilor existente

CERINTE

- Sunteti o persoana care vrea sa isi construiasca sau sa isi dezvolte o cariera in domeniul automotiv.
- Aveti studii superioare in domeniul ingineriei electronice/automatizari si o experienta de cel putin 1-2 ani in electronica industriala.
- Aveti cunostinte de operare PC: MS Office (mediu), Simatic S5, S7, Logo (nivel de baza) si cunostinte medii de limba engleza.
- Sunteti un bun coordonator si comunicati usor atat cu cei din subordine cat si cu cei care va sunt colegi sau superiori.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o companie internationala de renume;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
- Coaching permanent;
- Pachet salarial atractiv.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul resurselor umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management. Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, producator de componenete auto, de talie internationala, pentru sediul sau din Sibiu