INGINER ELECTROMECANIC

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigur? instalarea, setarea sau programarea, punerea in func?iune a aparaturii ?i a utilajelor distribuite de c?tre societate, pentru care a fost instruit in acest sens
- instruieste personalul beneficiarului in vederea oper?rii aparatelor ?i utilajelor instalate
- programeaz? ?i efectueaz? la termen reviziile periodice, in conformitate cu contractele de service incheiate intre societate ?i beneficiari

CERINTE

- studii superioare (Electronica, Electrotehnica)
- limba engleza scris-vorbit la un nivel avansat
- cunostinte operare PC
- carnet de conducere cat.B (minim 2 ani)
- disponibilitate la deplasare
- experienta similara (service diverse produse birotica, electronice etc) min.12 luni

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- masina, telefon , laptop
- traininguri in tara si USA

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.