INGINER ELECTRIC – Programare automate industriale

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de noi programe si modificarea celor existente pentru utilajele din productie si cele din testare
• Programe de control in Siemens S5 si S7
• Interfete pentru utilizatori in ProTool si WinCC
• Programe folosind Labview
• Sisteme robot si camera
Monitorizarea start-up-urilor in productie si zona de testare in fabricile grupului din intreaga lume
Crearea de documentatie tehnica

CERINTE

Studii superioare finalizate in domeniul electric
Experienta de lucru similara
Vorbitor de limba engleza nivel avansat (limba germana este un plus)
Nivel bun de cunostinte IT
Disponibilitate pentru calatorii in strainatate

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv si bonusuri;
Mediu de lucru multicultural;
Trainiguri de specialitate;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.