Inginer de vanzari - utilaje industriale (RPBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deschiderea unei zone noi, prospectarea pietei si identificarea de clienti in acest sens;
- Intocmirea de oferte, negocierea contractelor;
- Promovarea produselor si a imaginii companiei.

CERINTE

- Experienta de minim 5 ani in domeniul vanzarilor de utilaje industriale (identificare de noi clienti, ofertare, negociere) pe o pozitie de director vanzari/ director comercial/ director tehnic;
- Studii superioare tehnice (prezinta avantaj SIM, TCM)
- Permis de conducere B;
- Cunostinte limba engleza sau germana - nivel bun;
- Cunostinte Ms Office - nivel bun;
- Atitudine orientata catre client si catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera posibilitatea de dezvoltare a carierei in domeniul vanzarilor;
- Pachetul salarial este corelat performantelor individuale.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Inginer de vanzari - utilaje industriale.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov