Inginer de Sistem

CS Vision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Calitatile cerute de acest post sunt:
- organizare, spirit analitic, bune cunostiinte harware si experienta relevanta, capacitate de adaptare si invatare rapida, capacitate de inovare.

- Instalare/configurare/administrare sisteme Windows - server si statii
- Instalare/configurare/administrare/diagnostic retelistica
- Asamblare+diagnostic hardware
- Permis de conducere cat. B
- Disponibilitate la deplasari
- Preocupare permanenta de formare si dezvoltare a aptitudinilor profesionale
- Caracter disciplinat si ordonat

Constituie un avantaj:
- Instalare/configurare/administrare SQL Server

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-un mediu organizat, conform unor specificatii si unor metodologii clare, intr-o echipa comunicativa ce constituie baza extinderii cunostintelor si faciliteaza avansarea profesionala.

Salariul se va negocia in functie de cunostinte si experienta

Integrator si dezvoltator de solutii ERP pentru administratie publica