Inginer de productie - Brasov (IPBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea productiei, in limita de competenta stabilita;
- lansarea comenzilor de fabricatie;
- urmarirea stocurilor;
- urmarirea respectarii tehnologiei de fabricatie;
- coordonarea si organizarea activitatii echipelor de muncitori.

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice (profil mecanic);
- Experienta in domeniul productiei de minim 2 ani, pe o pozitie de sef de sectie sau de inginer;
- Cunostinte foarte bune de utilizarea calculatorului si de AutoCAD 3D;
- Limba engleza - nivel bun (scris si conversational);
- Abilitatea de a coordona si de a organiza activitatea unei echipe de muncitori aflati in subordine;
- Dorinta de afirmare si de a-si dezvolta cariera in domeniul productiei.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Inginer de productie.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.