Inginer Constructor Stagiar (Constructii metalice)

Antal International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectarea structurilor metalice
- calcule de rezistenta pentru conexiuni

CERINTE

- absolvent sau an terminal al facultatii de constructii
- cunoscator al limbii engleza si/sau franceza (mediu)
- operare PC
- utilizarea unui soft specific calculelor de rezistenta in constructiilor metalice

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial avantajos
- asigurare colectiva la accident
- program de lucru flexibil
- program de "profit sharing"
- cantina
- gradinita

Alte avantaje
- relatii armonioasa si bazate pe respect
- dezvoltarea competentei prin instruiri suplimentare
- recunoasterea valorii si a talentului
- mediu de lucru la nivel de top din punct de vedere al tehnologiei

Recruteaza pentru clientul sau, o firma straina in domeniul constructiilor metalice, 2 posturi de inginer constructor stagiar