INGINER CONSTRUCTOR - SEF SANTIER

ALPHAVILLE BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
• Supravegherea activitatii subcontractantilor pentru lucrarilr de finisaje, de instalatii si de structura;
• Monitorizarea executiei, din punct de vedere al calitatii, al cantitatilor, al conformitatii cu proiectul si al respectarii termenelor;
• Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;
• Participarea la procesul de receptii lucrari;
• Intocmirea necesarului de materiale si de personal;
• Intocmirea diverselor situatii solicitate de catre conducerea societatii

CERINTE

CERINTE:
• Studii superioare in domeniul tehnic - constructii (specializarea CCIA - constituie avantaj);
• Experienta relevanta in executie lucrari de finisaje si structura/instalatii de blocuri si case - minimum 2 - 4 ani;
• Persoana organizata, ordonata si cu initiativa, cu bune capacitati decizionale, de planificare;
• Obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor intalnite;
• Bune capacitati de negociere si de lucru in echipa;
• Disponibilitate la program prelungit;
• Bune cunostinte operare PC: MS Office, MS Project, Autocad;
• Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
• Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale si personale, cu posibilitati reale de avansare in cariera.
• Se acorda un pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala, cu evolutia si competenta acumulata.