Inginer Constructor/Mecanic

SC. Technyx Euro Services SRL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Technyx Euro Services SRL ,membra a Canam Group Canada (www.technyx.ws) , cu sediul in Brasov, cauta in vedera angajarii Ingineri Constructori (Constructii Civile) si Ingineri Mecanici Mecanici (sau echivalent), pentru a lucra in domeniul realizarii detaliilor de executie si/sau a subansamblelor prefabricate ale constructiilor metalice.

CERINTE

Cunostinte de limba engleza sau franceza , conversational, scris si citit ( cunoasterea ambelor constituie un avantaj)
Cunostinte si abilitati de lucru pe computer , programe Cad , Autocad obligatoriu , altele constituie un avantaj
Abilitati de a invata noi programe 3D
Cunostinte temeinice de desen tehnic , in a interpreta si intelege planurile din domeniul constructiilor
Abilitati de a lucra in echipa , deschis in a efectua ore suplimentare si a invata noi programe si tehnologii

BENEFICII OFERITE

Incadrarea intr-o companie de nivel international , colectiv tanar , si conditii de munca deosebite
Remuneratie atractiva
Program de pregatire si training in domeniu , cu posibilitatea efectuarii de stagii de perfectionare in Canada sau SUA
Apreciem interesul dumneavoastra pentru aceasta pozitie , si va mentionam , ca doar cei selectionati vor fi solicitati pentru interviu.