INGINER CONSTRUCTOR - EXECUTIE

Lucpet Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Urmareste executarea la termen si in conditiile agreate a lucrarilor de constructii, amenajari interioare/exterioare
- Intocmeste necesare de materiale pentru lucrarile contractate
- Urmareste consumul de materiale pentru lucrarile de constructii;
- Supravegheaza in mod direct calitatea lucrarilor in raport cu cerintele contractului, a documentatiei de executie si ale normativelor si standardelor aplicabile.
- Coordonarea si verificarea echipelor de muncitori
- Verificarea calitatii lucrarilor, finisaje
- Verificarea respectarii planurilor de arhitectura
- Implementeaza actiuni de imbunatatire a eficientei lucrarilor.
- Raspunde de indeplinirea de calitate si in termenul stabilit a lucrarilor cuprinse in graficul de executie;
- Raspunde de utilizarea eficienta a resurselor puse la dispozitie;

AVANTAJ
Prezentarea unui portofoliu personal de proiecte realizate si/sau recomandari,

CERINTE

-diploma de specialitate
-experienta de santier – constructii civile/industriale
-capacitate de planificare ( pe termen lung, mediu si scurt a activitatii de santier);
-coordonare echipe de muncitori
-bun cunoscator al legislatiei in constructii si protectia muncii
-bun gestionar pentru materiale si echipamente
-buna cunoastere a pietei materialelor de constructii.
-permis auto categ. B

BENEFICII OFERITE

OFERTA
Salariu motivant, corespunzator nivelului de experienta si performanta.

Companie de constructii civile/industriale, inchirieri utilaje de constructii

www.duplex91.ro