Inginer Constructor - Assitent Manager

SC KRONVEST CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pastreaza evidenta programului Dir. General
Faciliteaza intalnirile de afaceri
Pastreaza documentele de lucru ale Dir. General
Inlocuirea Dir. General la anumite intalniri

CERINTE

Studii superioare (absolvent Fac. de constructii)
Experienta in departamentul tehnic - ofertare
Cunostinte foarte bune limba engleza /germana
Agreabilitate, deschidere, foarte ordonat/organizat
Disponibil la program prelungit/deplasari in tara/strainatate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Posibilitati de dezvoltare personala/profesionala
Echipa tanara

Kronvest Consulting realizeaza servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie, strategii pentru dezvoltare organizatiolana (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.
Realizam selectie profesionala pentru o firma de constructii cu prestigiu in Brasov si la nivel national.

Firma are un numar considerabil de angajati si este angrenata ca antreprenor general in proiecte imobiliare de anvergura (www.avantgarden.ro). Are management si personal tanar, varsta medie fiind de 32 ani.