INGINER CONSTRUCTII CIVILE

PREFABRICATE PARMA & PAVER

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-?? Raspunde de respectarea legislatiei in vigoare cu privire la calitatea in constrcutii.
??- Raspunde de rezolvarea completa si la termenele stabilite a tuturor activitatilor desfasurate in cadrul santierului
- Asigura conducerea directa a activitatilor de executie a lucrarilor, in conformitate cu prevederile documentatiilor tehnice, ale normativelor in vigoare si ale procedurilor tehnice de executie
????- intocmeste documentele necesare construcutiei: documentatii tehnice si tehnologice de executie, proceduri tehnice de executie (PTE) si planurile de control calitate (PCC) aferente pe lucrari/ produs; gestioneaza toate documentele mentionate aferente executiei lucrarilor contractate
?? Raspunde de realizarea PV predare-primire fronturi de lucru, PV de receptie calitativa, PV receptie lucrari , PV de control, PV de probe, buletine de incercari, etc., toate datele privind verificarile, incercarile si inspectiile efectuate la executia lucrarilor/ produselor pe faze intermediare determinante si in final in vederea acceptarii acestora.
??- Intocmeste situatiile de lucrari pt proiectul respectiv
- Activitate comerciala

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
Prefabbricati Parma S.p.A. si Paver Costruzioni si-au unit experienta pentru a fonda SC PREFABRICATE PARMA&PAVER SRL, o noua ramura in sectorul infrastructurilor agricole, industriale si comerciale. Un unic partener eficient si competitiv cu ajutorul caruia proiectarea si construirea sistemelor integrate de avangarda, functionale, rationale alaturi de specifica atentie italiana asupra esteticului si calitatii ce ne inconjoara. Sistemele de proiectare, de constructie precum si materialele folosite de SC PREFABRICATE PARMA&PAVER SRL sunt controlate si certificate in baza multor standarde severe europene care garanteaza calitatea maxima si durabilitatea. In plus, eficienta, transparenta, rapiditatea si acuratetea realizarii produselor oferite fac din SC PREFABRICATE PARMA&PAVER SRL parteneul ideal pentru dezvoltarea structurala a firmelor.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare de specialitate in domeniul constructiilor
Cel putin 3 ani in activitatea de coordonare a activitatilor de constructii in santiere.
- Cunostinte necesare cu privire la calitatea in constructii
- Cunostinte de specialitate cu privire la activitatea de constructii
- Domiciliul obligatoriu in Jud. Brasov

DESCRIEREA FIRMEI

Societate producatoare de prefabricate din beton armat.