INGINER CHIMIST

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza si redacteaza documentele
- Elaboreaza etichete in conformitate cu cerintele legislatiei pentru substante si preparate chimice periculoase
- Actualizeaza permanent legislatia referitoare la substante si preparate chimice periculoase
- Ofera informatii utilizatorilor din cadrul companiei despre riscurile pe care le implica utilizarea substantelor si preparatelor chimice periculoase
- Stabileste compozitia chimica a solutiilor (compusilor chimici utilizati)
- Monitorizeaza concurenta

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de limba franceza – OBLIGATORIU
- Studii superioare de specialitate
- Experienta similara minim 1 an
- Foarte bune cunostinte PC
- Reprezinta avantaj cunoastea legislatiei in vigoare privind clasificarea, etichetarea si ambalarea substantelor si preparatelor chimice periculoase
- Abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati
- Abilitati reale de comunicare; coerenta in exprimare si rationament
- Capacitate de analiza, de decizie si de argumentare

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial foarte motivant, training in FRANTA.

Pluri Consultants Romania recruteaza pentru unul dintre clientii sai, companie multinationala cu sediul in Brasov, postul de INGINER CHIMIST. Locatia postului este in BRASOV.