INGINER CHIMIE INDUSTRIALA ( MEDGIDIA sau HOGHIZ)

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea ocazia sa iti pui in practica abilitatile si cunostintele teoretice prin:
- evaluarea procedurilor existente si implicarea in implementarea unor solutii noi;
- asigurarea coerentei in aplicarea si respectarea proceselor industriale;
- asigurarea expertizei tehnice in domeniul garantiei calitatii;
- participarea la optimizarea proceselor industriale.

CERINTE

Esti o persoana dinamica, orientata catre rezultat, motivata sa isi construiasca o cariera in aria industriala si intr-o companie multinationala, si ai:
- studii superioare tehnice in domeniu
- cunostinte avansate de limba engleza
- capacitate de comunicare si prezentare de informatii tehnice
- capabilitate de invatare rapida si adaptare
- experienta in inginerie chimica (poate constitui avantaj)

Atunci, poti fi un candidat valoros pentru a te alatura unei companii lider mondial pe segmentul sau!

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Recrutam pentru clientul nostru, lider mondial in domeniul productiei si comercializarii materialelor de constructii.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa: contact@piercemayrand.com.