INGINER CARIERA PIATRA (MEDGIDIA sau HOGHIZ)

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea ocazia sa iti pui in practica abilitatile si cunostintele teoretice prin:
- exploatarea carierelor de piatra de suprafata
- urmarirea procesului si procedurilor de lucru
- urmarirea functionarii utilajelor de concasat si sortat piatra, calitatea lucrarilor, graficul de executie.

CERINTE

Esti o persoana dinamica, motivata sa invete, sa se dezvolte, cu initiativa, si ai:
- studii superioare tehnice in domeniu
- cunostinte avansate de limba engleza
- cunostinte in exploatarea carierelor de suprafata (experienta poate constitui avantaj)
- excelente abilitati de lucru in echipa
- simt practic si spirit organizatoric

Atunci, poti fi un candidat valoros pentru a te alatura unei companii lider mondial pe segmentul sau!

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Recrutam pentru clientul nostru, lider mondial in domeniul productiei si comercializarii materialelor de constructii.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa: contact@piercemayrand.com.