Inginer Calitate Proces- Brasov

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru, companie multinationala activa in domeniul automotive din Brasov un Inginer Calitate Proces. Persoana pe care o cautam va avea urmatoarele responsabilitati :
• Intocmirea documentelor de proces prin monitorizare si actualizare ;
• Opereaza instrumentele de lucru legate de proces si de flow ;
• Participa la dezvoltarea si implementarea SDV –urilor ;
• Propune masuri de imbunatatire.

CERINTE

- Studii superioare tehnice- cunostinte desen tehnic;
- Experienta in domeniul productiei (1-3 ani);
- Cunostinte metode ale calitatii: Pareto, 8D, Ishikawa, Cunostinte PPAP.
- Limba engleza –mediu spre avansat;
- Cunostiinte avansate operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala;
- Posibilitati de dezvoltare a carieriei;
- Evolutie si transparenta.
- Munca in echipa, chiar coordonarea unor proiecte;
- Participarea in proiecte la nivel european;

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.