INGINER APLICATII IT

SMART MACEMA GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Asigurarea suportului tehnic pentru activitatile de IT ale firmei si la clienti;
- Optimizarea si administrarea site-ului firmei
- Derularea activitatilor de Project Manager pentru Enovia V6 solutii HW;
- Instalare/Administrare Windows 2008 Server,Unix avantaj;
- Programare JavaEE,JDK,JSP,HTML
- Creare/administrare/optimizare Site Web
- Scolarizari in tara si strainanate.

CERINTE

- Studii superioare: informatica/telecomunicatii
- Specializari: administrator sistem,administrator retea,project management.
- Experienta in functia de ofiter IT
- Limba engleza nivel avansat
- Limba franceza/germana constituie avanataj
- Permis auto : categoria B
- Cunostinte operare PC:
- Windows 2008 Server instalare/administrare;
- Definire/configurare/administrare retea;
- SQL Server/Oracle avansat;
- JavaEE,JDK,JSP,HTML/Scripting
- Site Web creare/administrare

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Activeza in domeniul constructii