HOSTESS / PROMOTER /ANIMATOARE/ TEAM LIDER

Biz-Prestige S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biz–Prestige integreaza noi membri in echipa sa in regim full time / part time sau prestari servicii.

Cautam tineri (baieti si fete) cu aspect fizic placut si abilitati de comunicare, energice si serioase. Noi-venitii vor fi integrati si instruiti in echipele actuale de teren.
Joburi vacante:
- hostess ( promotii , receptii , evenimente , targuri , expozitii , etc ) ;
- animatoare pentru diverse evenimente;
- promoter ( sampling , campanii publicitare , evenimente , etc )
- team lider echipe de teren(baiat sau fata, obligatoriu permis categoria B)

Detalii suplimentare pe www.bizprestige.ro

CERINTE

Responsabilitate,apect fizic placut , tinuta impecabila , bune abilitati de comunicare
Constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine.

BENEFICII OFERITE

- Crearea unei cariere si posibilitati multiple de promovare
- Pachet salarial atractiv incluzand si un pachet de prime si comisioane
- Mediu de lucru intr-o echipa dinamica, tanara
- Programul este flexibil.

Biz-Prestige este o societate dinamica si ambitioasa in puternica crestere pe piata de servicii de publicitate si marketing din Brasov.
Biz-Prestige si-a castigat increderea clientilor sai prin calitatea serviciilor si produselor de promovare propuse si de profesionalismul colaboratorilor sai.
Oferirea unei game diversificate de servicii de marketing si publicitate au dus la o ascensiunea continua, castigand teren in fata marilor jucatori de pe piaza din acest domeniu.