Hair stylist/a

Deea Salon

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa ne completam echipa cu o persoana placuta, pasionata de meseria sa, dornica de castig, sociabila, responsabila, cu simt al umorului dezvoltat, orientata spre client prin a-i identifica si intelege pe deplin nevoile acestuia in scopul de a-l fideliza, proactiva si atenta la detalii, cu alte cuvinte principiile si valorile ei personale sa se identifice cu cele ale culturii noastre organizationale.

Experienta candidatului si existenta unui portofoliul de clienti constituie avantaje.

CERINTE

Responsabilitati:
- servicii de hairstyling de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
- diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- respectarea programului de lucru, a timpilor de lucru si a programarilor;
- promovarea serviciilor si produselor salonului;
- prezentarea beneficiilor salonului;
- perfectionarea continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- intretinerea unei atmosfere placute si agreabile;
- respectarea fisei postului, a Regulamentului Intern si a politicilor si procedurilor companiei.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- venit minim garantat;
- salariu si comisioane motivante;
- discount pentru produsele cosmetice profesionale, acces la utilizarea produselor si aparatelor salonului in interes propriu, in conformitate cu politicile firmei;
- bonusuri si prime in functie de indicatorii de performanta realizati;
- pregatire profesionala continua;
- mediu profesionist placut

La Centrul de Estetica Deea Salon serviciile sunt impecabile, atmosfera relaxanta si tarifele prietenoase. Standardul nostru ridicat este dat de profesionalismul echipei, aparatura de ultima generatie si de produsele de inalta calitate. Acestea sunt cateva dintre serviciile salonului:
- consultanta specializata individuala gratuita;
- hairstyling si coafura pentru intreaga familie (femei, barbati si copii) precum si servicii specializate pentru mirese, ocazii speciale;
- manichiura si pedichiura clasica, french, SPA, impachetari cu parafina, aplicare gel, unghii false;
- cosmetica; machiaj profesional;
- estetica corporala: tratatamente spa, slabire, modelare corporala;
- masaj.

Lucram doar cu produse profesionale de inalta calitate, recunoscute la nivel international: Paul Mitchell, Peggy Sage, O.P.I., Bruno Vassari, Dr. Kadir, Bernard Cassiere, ArtDeco etc.