Great career opportunity for German speakers (GRMBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Isi desfasoara activitatea in cadrul unui departament de IT Help-desk;
- raspunde la telefon si ofera solutii IT clientilor germani.

CERINTE

- Limba germana - avansat (vorbit, scris);
- Studii medii/superioare (de preferinta domeniul tehnic);
- Cunostinte bune de IT la nivel de utilizator;
- Inclinatia spre domeniul IT, dorinta de a face cariera in acest domeniu;
- Experienta nu este o conditie obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de cariera pentru vorbitorii de limba germana, pasionati de domeniul IT (cu sau fara experienta);
- Se asigura training de specializare de cateva saptamani in Germania;
- Se ofera posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala, de renume.
- Salariul se negociaza in functie de competentele profesionale si de abilitatile personale.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.