Graphic Designer / Flash Developer

Ad Today

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trebuie sa fii debordant de creativ, inteligent si ambitios. Trebuie sa simti proiectul la care lucrezi. Trebuie sa te implici complet pentru a gasi idei, trebuie sa dai totul pentru a realiza conceptul, ... si vei avea suficient timp pentru a savura succesul!

CERINTE

- Utilizator al urmatoarelor aplicatii: Adobe Flash si Adobe Flash Action Script, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator,
- Cunostinte limba engleza (scris/citit);
- Constituie avantaj cunoasterea urmatoarele aplicatii: Adobe After Effects, Adobe Premiere, Final Cut Studio, PHP, My SQL, HTML si design website.

Nu uita sa ne prezinti un portofoliu, pentru noi conteaza mai mult decat interviul.

BENEFICII OFERITE

Te asigura ca stim cum sa te motivam. In plus, iti oferim si programe de dezvoltare personala si profesionala de top.

Daca vrei sa-ti depasesti granitele si sa realizezi o cariera stralucita in advertising, trebuie sa stii ca ai gasit cea mai creativa companie din Brasov. Cu profesionisti de valoare, asa cum tu esti deja sau vei fi in curand, grupul nostru de firme a crescut in timp scurt si a devenit unul dintre jucatorii importanti in piata regionala pentru tot ce inseamna strategie si creatie publicitare, productie si postproductie video si foto.