GRAPHIC DESIGNER

JobActiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta activitate necesita implicare emotionala, cunoasterea clientului/proiectului, creatie, executie, prezentare si aproape intotdeauna succes. Se lucreaza in echipa, dar si individual, bazandu-se pe coeziune si pe o atmosfera destinsa, favorabila stimularii creativitatii.

CERINTE

Pentru a aplica la acest post aveti nevoie de PORTOFOLIU (specificati in CV calea pentru vizualizare).

- Foarte bun utilizator al urmatoarelor aplicatii: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, QuarkXPress, Corel DRAW, Macromedia Flash si Macromedia Director;
- Cunostinte referitoare la urmatoarele aplicatii: Adobe After Effects, Adobe Premiere, PHP, My SQL;
- Cunostinte referitoare la HTML si web-design;
- Cunoasterea foarte buna a limbii engleze (scris/citit);
- Creativitate, perseverenta si alte abilitati specifice postului/domeniului.

BENEFICII OFERITE

Beneficiati de un pachet salarial atractiv, de nerefuzat in Brasov!

Clientul nostru este o agentie de publicitate full-service din Brasov. Cu persoane tinere, dedicate muncii si extrem de creative, cu know-how, echipamente moderne si conturandu-si o imagine de top, a devenit în scurt timp lider regional pe piata publicitatii, concurand în prezent cu agentii mari din Bucuresti sau multinationale.