Grafician / Designer

Biz-Prestige

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biz–Prestige integreaza noi membri in echipa sa in regim full time / part time sau PE BAZA DE PROIECT.

Se cauta unul sau mai multi graficieni/designer cu experienta in acest domeniu spirit de imaginatie si creativitate.

Prelucrare de imagini pentru diferite prezentari expuneri:
-Modificare imagini existente dupa anumite cerinte
-Creare logo-uri/transmitere mesaje prin imagine pentru clienti
-Transpunerea in imagini a conceptelor furnizate de departamentul de marketing
-Efectuare de machete publicitare
-Imagini de cataloage, pliante, manuale si alte materiale promotionale precum si assezarea lor in pagina
-Efectuare brosuri, pliante,etc.

Detalii pe www.bizprestige.ro

CERINTE

Responsabilitate,profesionalism.
Spririt creativ, imaginatie bogata, simt estetic
Constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine.
Experienta in lucrul cu Adobe CS/Corel Draw sau alte unelte similare

BENEFICII OFERITE

Remuneratie atractiva incluzand si un pachet de comisioane

Biz-Prestige este o societate dinamica si ambitioasa in puternica crestere pe piata de servicii de publicitate si marketing din Brasov.
Biz-Prestige si-a castigat increderea clientilor sai prin calitatea serviciilor si produselor de promovare propuse si de profesionalismul colaboratorilor sai.
Oferirea unei game diversificate de servicii de marketing si publicitate au dus la o ascensiunea continua, castigand teren in fata marilor jucatori de pe piata din acest domeniu.