GESTIONAR SEF - BRASOV, PITESTI

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de buna desfasurare a operatiunilor de miscare a marfii (descarcare, manipulare, depozitare si incarcare a marfurilor in mijloacele de transport;
- raspunde de organizarea gestiunilor din punct de vedere al evidentei, de organizare a activitatii de receptie, depozitare si eliberare a marfurilor;
- raspunde de evidenta si etichetarea marfurilor deteriorate sau cu termen de valabilitate;
- raspunde de respectarea Procedurilor de lucru a SC ARABESQUE SRL referitoare la functia sa si a subalternilor sai.

CERINTE

- experienta pe un post similar sau de conducere si organizare a unei echipe;
- persoana serioasa, responsabila, dinamica si capabila de a lucra intr-un mediu de lucru activ.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru profesionist in cadrul unei firme de renume.

Companie cu capital integral românesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata româneasca în anul 1994, aducând un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

În prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.