Gestionar Depozit/Lucrator Logistic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuează recepţia cantitativa si calitativa a materiilor si a ambalajelor , verifica conformitatea notei de livrare;
Întocmeşte bonurile recepţie pentru materiile prime intrate in depozitul de materii prime. Tine evidenta zilnica a stocurilor de materii prime si ambalaje din depozit.
Informează departamentul comercial, pentru înregistrarea facturii;
Etichetează depozitează materialele recepţionate in urma întocmirii NIR;
Separa materialele neconforme („n.i.O.“) de cele conforme si le depozitează in zonele desemnate;
Efectuează inventarele periodice organizate in cadrul societii;
Arhivează documentele de primire si eliberare din gestiune.

CERINTE

seriozitate
- responsabilitate
- - abilitate de a înţelege documente si sortare a mărfurilor
- - disponibilitate la program prelungit
- experienţa de lucru in domeniu similar
- minim studii de specialitate sau studii medii
- carnet de conducere clasa B
- experienţa la lucrul cu PC-ul, copiator si cu scanner-ul.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o companie serioasa si de succes
Bonuri de masa