Gestionar Depozit

Miele Tehnica S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a materiilor prime si a ambalajelor, verifica conformitatea facturii;
- Intocmeste bonurile de transfer pentru materiile prime expediate la sectii si notele de receptie pentru materiile prime intrate in depozitul de materii prime;
- Tine evidenta zilnica a stocurilor de materii prime si ambalaje din depozitul de materii prime;
- Eticheteaza materialele receptionate in urma intocmirii NIR (numar material, cod trasabilitate);
- Separa materialele neconforme de cele conforme si le depoziteaza in zonele desemnate.

CERINTE

- Studii cel putin medii;
- Cunostinte operare sisteme informatice (constituie un avantaj cunostinte SAP);
- Notiuni de baza contabilitate si legislatie de gestiune;
- Experienta de lucru in domeniu similar;
- Atentie la detaliu;
- Constituie un avantaj atestat ISCIR.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesional;
- Mediu modern si competitiv de lucru.

DESCRIEREA FIRMEI

Cauti un job provocator? Bine ai venit la Miele!

Miele este un producator german de aparatura electrocasnica si profesionala de inalta calitate.
Miele este liderul inovatiilor in domeniul de top al aparaturii electrocasnice, a celei incorporabile si industriale. Echipa noastra de 16.000 de angajati in toata lumea face tot posibilul pentru a satisface cerintele clientului si a livra produse de cea mai inalta calitate.
Miele in Brasov a inceput activitatea intr-o unitate moderna unde se produc subansamble electronice.
Pentru a extinde pozitia noastra de lider pe piata mondiala, dorim sa recrutam si alti profesionisti implicati, plini de idei inovatoare.