Gestionar depozit

M&M Product

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul intregului proces logistic de care dispunem, o importanta componenta este gestionarea produselor avute in portofoliu in cadrul depozitului. Prin profesionalismul dumneavoastra in postura de gestionar veti confirma pozitia M&M Product in calitatea de furnizor servicii profesioniste
- depoziteaza si manevreaza marfurile astfel incat fiecare produs sa se afle la locul prestabilit;
- verifica stocul de marfa fizic existent si il compara cu cel scriptic;
- receptioneaza marfa primita si o elibereaza corect
- incaseaza contravaloarea facturilor
- pastreaza si preda actele contabile cu care opereaza: avize, facturi, documente de plata, samd

CERINTE

Studii Medii
Cunostiinta de contabilitate primara
Carnet de conducere fara antecedente rutiere

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca stabil
- posibilitati de instruire/dezvoltare profesionala
- posibilitate de promovare
- bonuri de masa
- asigurare medicala privata
- pensie privata
Beneficii salariale: se vor discuta in urma interviului