GESTIONAR BRASOV, cod GBV

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Receptionarea produselor si a materialelor
- Pregatirea livrarilor pentru agentii de vanzari
- Intocmirea documentatiei corespunzatoare
- Verificarea zilnica a stocului fizic-cantitativ si calitativ.

CERINTE

Asteptam absolventi de liceu/scoala profesionala cu experienta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara, cu cunostinte operare calculator (Excel) si domiciliul stabil in BRASOV.

Angajatii nostri sunt eficienti, ambitiosi si au o atitudine pozitiva.
Dinamismul si dorinta de a invata sunt calitatile pe care le cautam pentru a va oferi posibilitatea sa va construiti o cariera cu noi.

BENEFICII OFERITE

-Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Salariu motivant, pe masura realizarilor
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Pom-Bar, Fiesta si Felix. In momentul de fata cautam candidatul potrivit sa se alature echipei noastre din BRASOV, pentru pozitia de GESTIONAR.