GESTIONAR

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de descarcarea, incarcarea, depozitarea produselor pe sorto-tipo-dimensiuni, ordonate si etichetate corespunzator;
- supravegeaza respectarea normelor de protectia muncii si PSI, din depozite si magazii;
- raspunde de mentinerea curateniei din depozite si spatiile aferente;
- coordoneaza livrarile catre clienti si punctele de lucru si raspunde ca produsele sa fie cantarite , masurate, etichetate si insotite de documentul de livrare (DL, factura, AE, Certificat de Calitate sau Certificat de Inspectie);
- participa la receptie si semneaza ca membru in comisia de receptie;
- raspunde de dotarea cu echipament de protectie a personalului din subordine;
- verifica ca la receptie sa existe documente de insotire a marfii, factura, AE – dupa caz, Certificat de Calitate , Certificat Inspectie sau Declaratie de Conformitate si evidentiaza pe verso facturii eventualele lipsuri de documente;
- raspunde de promovarea imaginii firmei prin atitudine si exemplul personal in fata clientilor, in firma si in afara firmei;
- raspunde de integritatea bunurilor din dotare;

CERINTE

ADECCO Resurse umane recruteaza pentru clientul sau, firma de renume in economia romaneasca in domeniul materialelor de constructii si produselor siderurgice Gestionar.
- cinstit si loial;
- bun organizator;
- bun negociator;
- spirit de observatie;
- comunicativ si sociabil;
- dinamic, proactiv;
- capacitate de analiza si decizie;
- spirit de echipa;
- gandire logica;
- experienta minim 2 ani pe un post similar
- minim studii medii

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare.
Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 10 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

Brasov str Petru Rares nr. 10
Tel: 0372 705 795