GERMANA- German Support Representative- BRASOV

Computer Generated Solutions Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Una dintre cele mai mari trei companii de software/integratori de sisteme din lume isi deschide un centru de suport tehnic de excelenta in Romania.

Fiti printre primii care vor face parte din aceasta echipa.

Se va realiza suport tehnic prin telefon si mail.

Program de lucru full time.

CERINTE

Candidatul ideal este caracterizat de urmatoarele:
- cunoasterea limbii germane (scris, vorbit, citit) la un nivel avansat si engleza -nivel conversational
- cunostinte tehnice generale in domeniul PC, in special troubleshooting hardware si software constituie un avantaj
- aptitudini de comunicare deosebite
- spirit de echipa
- proactivitate

Experienta avuta in domeniul contact center/ inginerie de suport, precum si orice alte certificari in domeniul IT constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- se ofera TRAINING din partea companiei - regim full time

- salariu fix foarte motivant

- oportunitati de promovare

- mediu de lucru tanar si profesionist

CGS Romania este una dintre cele mai mari companii pe piata de call center/contact center din Romania.

Ca angajat al CGS Romania te vei bucura de traininguri de formare, de pachete salariale motivante si conditii excelente de lucru.

In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatile de leadership, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atu al companiei.

Alatura-te echipei noastre entuziaste si dinamice pentru dezvoltarea ta profesioanala!

www.cgsinc.ro
www.cgsinc.com