General Manager

Hotel 4*

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza si asigura conducerea hotelului;

- Defineste si dezvolta strategia si politicile esentiale ale hotelului (politica tarifara si de vanzari, marketing, personal, vizibilitate, etc) si obiectivele urmarite in concordanta cu strategia grupului

- Raspunde de realizarea si incadrarea in bugetul de venituri si cheltuieli aprobat;

- Mentine standardele operationale si de calitate a serviciilor;

- Maximizeaza performantele personalului de la toate nivelele;

- Coordonează activitatea de vanzari si marketing;

- Asigura incadrarea in cadrul legislativ al tuturor activitatilor defasurate in hotel;

CERINTE

- Minim 3 ani experienta in functia de General Manager, preferabil de 4 sau 5 stele;

- Experienta in coordonarea unei echipe de peste 40 de angajati;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Unicul hotel afiliat unui lant international din Brasov