FUNCTIONAR PLANIFICARE/ COORDONARE COMENZI

SC DTR DRAEXLMAIER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza planul de productie;
Planifica stocurile de piese finite si semifinite;
Urmareste realizarea de piese finite si semifinite;
Realizeaza planificarea strategica a livrarilor;
Urmareste si actualizeaza comenzile clientilor.

CERINTE

- Studii superioare/medii;
- Cunostinte tehnice;
- Cunostinte bune operare calculator: Word, Excel;
- Abilitati de comunicare in limba germana (scris si oral);
- Limba engleza - constituie avantaj;
- Persoana responsabila;
- Capacitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie de renume;
Transport asigurat;
Bonuri de masa;
Traininguri.

SC DTR DRAEXLMAIER SRL face parte din grupul german de firme Draexlmaier, important furnizor al industriei automobilelor.Producem si proiectam ornamente din lemn nobil si din piele pentru partenerii nostri Daimler, BMW, Mercedes, Jaguar Audi, Porsche si Toyota.