Front Officer - Brasov, Constanta, Suceva, Tg. Mures

MELLON ROMANIA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Front offiter - reprezentat vanzari

- identificarea potentialilor clienti
- activitati de promovare a produselor financiare eferite de catre banca
- consilierea si vanzarea directa a produselor financiare destinate persoanelor fizice
- colectarea documentatiei necesare obtinerii unui credit si introducerea informatiilor in aplicatia bancii
- trimiterea documentatiei de credit in sediul central si urmarirea aprobarii creditului

CERINTE

Studii superioare sau facultate in curs
Experienta in vanzari este obligatorie
Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
rezistenta la stres si program prelungit
Spirit antreprenorial
Usurinta de a retine date si caracteristici de natura financiara
Operare PC
Engleza la nivel mediu
Cunostinte operare PC (MS Office, Windows)
Nivel de implicare, seriozitate si responsabilitate ridicat

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atrativ - salariu fix, bonusuri, evaluari periodice ale performantei in vederea dezvoltarii profesionale
Training de specilaizare

Comercializare si service produse si servicii bancare, telecomunicatii.