French Support Representative - Franceza BRASOV

CGS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se va realiza suport tehnic prin telefon si mail.

CERINTE

Language capabilities
- English (advanced)
- French (advanced)
- Romanian

Studies:
- University graduate or studying the last years (IT or Technical preferred)

IT skills required
- PC advanced user
- MS Office advanced user
- Windows XP knowledge
- LAN knowledge

BENEFICII OFERITE

Program de full time/part time.

- se ofera TRAINING din partea companiei - regim full time

- salariu fix foarte motivant

- oportunitati de promovare

- mediu de lucru tanar si profesionist

CGS Romania este una dintre cele mai mari companii pe piata de call center/contact center din Romania.

Ca angajat al CGS Romania te vei bucura de traininguri de formare, de pachete salariale motivante si conditii de lucru excelente.

In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatile de leadership, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atu al companiei.

Alatura-te echipei noastre entuziaste si dinamice pentru dezvoltarea ta profesioanala!

www.cgsinc.ro
www.cgsinc.com