FOCHIST - BRASOV

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Autorizeaza instalatia de incalzire, dupa citirea manometrelor si a afisajelor automate;
- Intrerupe orice activitate in cazul functionarii necorespunzatoare a centraleor termice;
- Anunta scaderea de presiune a gazelor naturale combustibile;
- Verifica functionarea corespunzatoare a aparatelor electrice, automatizate si mecanice.

CERINTE

- Absolvent de liceu sau scoala tehnica post liceala;
- Autorizatie ISCIR pentru functia de fochist pentru cazan de abur de medie presiune;
- Experienta pe un post similar, minim 1 an;
- Serios, punctual, receptiv, atent.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionst, in cadrul unei companii de renume.

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.