FARMACIST/A

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elibereaza medicamente si retete compensate si gratuite;

Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;

Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;

Administreaza stocurile si isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitatea farmaceutica;

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Farmacie/ Colegiului de Farmacie;

Aviz de libera practica;

Cunostinte foarte bune operare PC;

Excelente abilitati de comunicare si relationare;

Initiativa si orientare catre client;

BENEFICII OFERITE

Farmacie privata, intr-un loc pitoresc, in zona Fagarasului.
Farmacia ofera clientilor sai servicii de o calitate ireprosabila, preturi competitive si o gama foarte variata de:
. medicamente
. cosmetice
. remedii naturale si homeopate

Atmosfera de lucru este destinsa, oferind angajatului posibilitatea de a se simti pretuit si respectat, pe principiul ca lucrul impreuna intr-o atmosfera de incredere si respect asigura cel mai productiv mediu de lucru.
Farmacie condusa de un farmacist sef, cu foarte multa experienta in lucrul in echipe si management, care este orientat spre oameni si nevoile lor, un farmacist foarte apreciat de cei cu care lucreaza sau a lucrat, de-a lungul timpului.